Vědět, jak to udělat, už nestačí. Máme velkou posedlost, která se nazývá "neustálé zlepšování".

V roce 1984 byla výroba Arredo3 malá realita, která se zrodila ze zkušeností výrobců nábytku. Zkušenosti a přání nás vedly k tomu, že jsme za necelých 30 let jednou z nejdůležitějších společností v našem odvětví se silnou prezentací Itálie a neustálou expanzí v zahraničí. Kvalita materiálů, technická inovace a design jsou základem našeho způsobu práce. V současné době je výrobní plocha továrny Arredo3 více jak 150 000 metrů čtverečních.

Díky těmto vlastnostem je Arredo3 jedním z největších výrobců kuchyní v Itálii, stejně jako velvyslanec značky „Made in Italy“ ve světě. Všechny produkty Arredo3 jsou navrženy a vyráběny ve městě Scorzè nedaleko Benátek, kde pracuje více než 240 lidí. Dnes Arredo3 navrhuje, vyrábí a prodává moderní a klasické kuchyně, obývací pokoje a příslušenství, jako jsou stoly a židle.

Od výrobce nábytku po projektanta kuchyně a obývacího pokoje.

Náš příběh začíná podnikavým duchem tří přátel, kteří se díky své zkušenosti s výrobou kuchyňského nábytku, rozhodli začít své osobní podnikatelské dobrodružství a založili Arredo3.

1984/85
V malé řemeslné dílně, vytvořili Ivano, Aldo a Franco první kuchyňskou linku: řadu 70.

1990/1991
Po dvou přesunech se Arredo3 stěhuje do městečka Badoere, s výrobní halou 2 400 m2.

1995/1996
Poslední stěhování do města Scorzé v součastné továrně o rozloze 10 000 m2. Ve stejném roce vytvořilo Arredo3 model kuchyně LUNA, nejprodávanější kuchyňský model.

2000
Arredo3 otevírá své „dveře“ na zahraničním trhu a vytváří tím speciální distribuční office.

2005
Po 20 letech od založení společnosti do ní vstupuje první narozený Daniele Pizzolato.

2010/2011
Arredo3 buduje vlastní lakovnu a tím optimalizuje požadavky a služby zákazníků.

2012
Nový showroom o velikosti 2 500 m2 byl slavnostně otevřen.

2015
Společnost Arredo3 dosáhla velikosti výstavních, výrobních a skladových prostor 65 000 m2 a celkem 150 000 m2. Zrodil se atraktivní model kuchyně, s názvem Kalí.

2017
Vyvinut nový velkoobjemový model kuchyně ZETASEI se soklem 6 cm.

Pokud můžete dělat věci dobře, zkuste je lépe. Snažte se být odvážní, jiní: první.

Kuchyně a obývací pokoje, které vytváříme, pocházejí z jasné vize: chceme produkty, které jsou krásné a zároveň funkční, v souladu s potřebami těch, kteří je budou používat. Výrobní procesy společnosti Arredo3 nám umožňují dosáhnout nejvyšší úrovně kvality a spolehlivosti, ale to samo o sobě nestačí. Konkurenční trh, jako je nábytek, vyžaduje profesionálnost, kompetence a vášně. Každý den dáváme tyto vlastnosti na pole, které nás inspirují a motivují, protože náš cíl je přesný a ambiciózní: absolutní spokojenost těch, kteří si vybrali Arredo3.

Kvalita ve službách kvality: je certifikovaný systém řízení jakosti.

Od roku 2002 provozujeme systém managementu jakosti certifikovaný podle standardu UNI EN ISO 9001. Jedná se o certifikaci našeho každodenního závazku: vytváříme a dodáváme kuchyně, které odpovídají očekáváním a potřebám zákazníků, a to implementací výrobních procesů zaručenou kvalitou a spolehlivostí v průběhu času.

V průběhu let byla poprodejní servisní služba rozšířena prostřednictvím konkrétního modelu řízení a kontroly. Počínaje červencem 2015 Arredo3 přijalo model organizovaný v souladu s ustanoveními legislativního nařízení 231/01.